Vybraní klienti

Redakčný systém

Umožňuje editovať obsah
na Vašej webowej stránke
ľahko a veľmi rýchlo
viac

E-shopy

Systém sa vyznačuje
jednoduchou obsluhou,
vysokou vizuálnou hodnotou
a najmodernejšími riešeniami
viac

Internetowe obchody

Internetový obchod patrí v súčasnosti medzi najlepšie spôsoby ako osloviť veľmi veľkú skupinu potenciálnych Zákazníkov a následne dosiahnuť značný zisk. Vzhľadom na veľmi rýchly rozvoj a technologické napredovanie v tejto oblasti sme pre Vás pripravili novú verziu internetového obchodu – AlteObchod.

Ponúkané riešenie sa zakladá na výrazne zmodifikovanom motore systému PrestaShop, ktorý je dobre známy, a ktorý sa na celom svete neustále rozvíja. Naša verzia systému obsahuje celý rad nových funkcií, ktoré sú nápomocné počas každodennej práce z obchodom. Nižšie uvádzame základné funkcie obchodu.

Vývojový systém

Vďaka znalosti poľského internetového trhu sme náš systém optimalizovali a prispôsobili k jeho súčasným podmienkam. Neustále zavádzame nové funkcie, ktoré dávajú užívateľom nové, širšie možnosti a uľahčujú ich prácu. Vďaka možnosti inštalovania nových modulov je možné dostupné funkcie v obchode ľubovoľne rozvinúť.

Manažment a spravovanie

Celkovú kontrolu obchodu a jeho fungovania zabezpečuje pokročilý riadiaci správny panel. Intuitívne menu je zárukou, že riadenie systému nespôsobuje žiadne problémy. Všetky funkcie sú rozdelené do kategórií, vďaka čomu je možné rýchlo meniť konkrétne parametre obchodu. Pre potreby našich Zákazníkov sme vypracovali zrozumiteľný a komplentý návod na obsluhu systému vo forme súboru PDF.

Originálny vzhľad

Každý internetový obchod, ktorý naša firma zavádza do prevádzky, sa vyznačuje jedinečnou grafikou, zhotovenou špeciálne pre Zákazníka. Vďaka tomu je možné systém zintegrovať s už prevádzkovaným internetovým servisom firmy alebo s webovou stránkou, na ktorej pracujeme. Celok má preto kompaktný vzhľad. Vizuálna stránka – vzhľad obchodu nie je ničím obmedzená –dostupné funkcie obchodu môžeme ľubovoľne konfigurovať.

Dlhodobé skúsenosti

Systémy internetových obchodov zavádzame už 10 rokov. Za toto obdobie sme zrealizovali viac ako 50 zavedení – od projektu až po jeho prevádzkovanie a konfiguráciu. Vďaka získaným skúsenostiam Vám môžeme pomôcť ako v oblasti voľby vhodnej marketingovej stratégie, tak pri výbere metód zásielky, platieb alebo pri reklame obchodu. .

Administratívne panel:

Internetowe obchody Poprad strony WWW Nowy Targ tvorba web stránok Stara Lubovna
Tvorba webových stránok a e-shopov Internetowe obchody strony internetowe
webdesign Presov projektowanie stron Nowy Sącz tvorba e-shopov Prešov