Vybraní klienti

Redakčný systém

Umožňuje editovať obsah
na Vašej webowej stránke
ľahko a veľmi rýchlo
viac

E-shopy

Systém sa vyznačuje
jednoduchou obsluhou,
vysokou vizuálnou hodnotou
a najmodernejšími riešeniami
viac

O nás

História našej firmy siaha do roku 2000. Od samého začiatku svojho pôsobenia realizujeme najkvalitnejšie profesionálne webové projekty.

V súčasnosti je InternetArts flexibilná firma, ktorá svojim Zákazníkom dodáva webowé a multimediálne riešenia najvyššej kvality. Náš tím tvoria mladí a kreatívni ľudia, ktorí majú v hlavách množstvo nápadov.

V priebehu rokov tvrdej práce sme zrealizovali viac ako 400 internetových stránok najvyššej kvality. Najvyššiu úroveň webowých stránok potvrdzujú aj početné ocenenia a vyznamenania.

Zavádzame nové – často priekopnícke riešenia. Zaoberáme sa predovšetkým tvorením webových stránok a internetových obchodov pre potreby elektronických a tradičných médií. Navyše Vám ponúkame služby v oblasti internetového marketingu.

Naše motto:

Neustále pracujeme nad webovými reklamnými kampaňami. Realizujeme propagačné materiály pre veľký počet firiem - k našim veľkým úspechom sa radí aj príprava celej rady reklamných billboardov pre mBanku, Hondu, A+C systems alebo Cartoon Network Magazin..

V našej ponuke nájdete taktiež služby v oblasti hostingu, umiestňovania stránok v prehliadači (pozícionovanie) a tvorenia propagačných materiálov každého druhu ako napr. reklamné katalógy, vizitky, firemné papiere atd..

Ako vykonávatelia spolupracujeme s inými reklamnými agentúrami a spoločne s nimi realizujeme nové zakázky.